پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد درباره هشدار فشار پایین چیلر
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-8958-2358
اکنون تماس بگیرید

درباره هشدار فشار پایین چیلر

2021-05-07

آخرین اخبار شرکت در مورد درباره هشدار فشار پایین چیلر

 

1.نشت سیستم خنک کننده
در لوله های اتصال سیستم خنک کننده نشتی مانند نشتی نقطه جوش، نشت خوردگی، شکستگی ناشی از ارتعاش مکانیکی و عوامل انسانی و غیره وجود دارد که منجر به اختلال در عملکرد فشار کم می شود.
راه حل
اول از همه، از مایع تشخیص نشت (آب صابون یا مواد شوینده مخلوط با آب) یا نشتی یاب هالوژن برای یافتن نقطه نشتی استفاده کنید.پس از یافتن نقطه نشتی، آن را با تجهیزات جوش تعمیر کنید، سپس فشار را برای آزمایش نشت و پمپ خلاء قبل از شارژ مبرد طبق مشخصات سازنده نگه دارید، چیلر می تواند کار عادی خود را از سر بگیرد.

2. انسداد سیستم خنک کننده
A. مسدود شدن توسط ناخالصی ها
اگر فیلتر به دلیل کثیفی مسدود شود، فقط باعث افت کمی ظرفیت خنک‌کننده می‌شود و حتی ممکن است احساس نکنید که تحت تأثیر قرار می‌گیرد. وقتی فیلتر کمی گرفتگی دارد، اختلاف دمای ورودی و خروجی فیلتر ایجاد می‌شود که با نگه‌داشتن ورودی و خروجی فیلتر با دست احساس می‌شود. وقتی به طور جدی مسدود شود، فیلتر شبنم یا یخ می‌زند.در صورت وجود شبنم یا یخ زدگی (به جز شبنم پس از توقف عملکرد چیلر در حالت عادی)، می توان قضاوت کرد که فیلتر مسدود شده است.
راه حل
فیلتر همون مدل رو عوض کن

B. انسداد یخ
آب در سیستم همراه با مبرد به سمت دریچه گاز (شیر انبساط) می رود.پس از انبساط دریچه گاز، در خروجی دریچه گاز یخ زده، بنابراین شیر دریچه گاز (شیر انبساط) مسدود می شود و منجر به خطای کم فشار می شود.
راه حل
فیلتر را با همان مدل عوض کنید.

C. دریچه انبساط آسیب دیده است
شیر انبساط در فرآیند استفاده تحت تأثیر محیط قرار می گیرد.گازهای خورنده ای وجود دارد که در برخی محیط ها باعث خوردگی مایع می شود که باعث خوردگی شیر انبساط می شود.
راه حل
شیر انبساط جدید همان مدل را تعویض کنید

3. تبادل گرمایش اواپراتور به طور جدی کافی است.
الف- جریان ناکافی آب در اواپراتور
پمپ آب خراب شده یا چیز بدی وارد پروانه های پمپ شده، نشتی در لوله های ورودی آب پمپ آب ظاهر می شود (بررسی مشکل است، نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق دارد)، که منجر به جریان ناکافی آب می شود.
راه حل
پمپ آب را تعویض کنیدیا پمپ آب را جدا کنید تا چیزی بد در پروانه ها پاک شود.

B. اواپراتور توسط چیز بدی مسدود شده است
ابتدا باید مشکل پمپ آب را برطرف کنید.هنگامی که تجهیزات معمولی هستند، مقدار زیادی آب تغلیظ شده، یخ بر روی سطح کمپرسور وجود نخواهد داشت.هنگامی که مقدار زیادی آب تغلیظ شده روی سطح کمپرسور مشاهده می کنید، اساساً می توان قضاوت کرد که اواپراتور مسدود شده است.

راه حل
اگر اواپراتور مسدود شده است یا لوله های اواپراتور کوچک شده اند، لطفاً اواپراتور را جدا کرده و لوله های اواپراتور را بردارید، سپس با یک تفنگ آب فشار قوی بشویید یا خیس کنید و با مایع شیمیایی مخصوص بشویید.

آخرین اخبار شرکت درباره هشدار فشار پایین چیلر  0

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب چیلر آب صنعتی تامین کننده. حق چاپ © 2022-2024 agschiller.com . تمامی حقوق محفوظ است.